Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2019, Київ 09:48

СБУ: у 2017 році 10 людей засуджені за злочини проти основ нацбезпеки


У Службі безпеки України заявляють, що у 2017 році 10 людей було засуджено за злочини проти основ національної безпеки і 43 – за терористичну діяльність.

«За матеріалами військової контррозвідки Служби безпеки України в 2017 році засуджено десятьох людей за злочини проти основ національної безпеки і сорока трьох людей за протиправну діяльність терористичного характеру», – йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

За даними СБУ, цього року співробітники військової контррозвідки затримали 21 представника незаконних збройних формувань.

Також, за даними СБУ, на початку грудня в Україну на сьогодні заборонений в’їзд понад п’ятьом тисячам осіб, з яких понад дві тисячі росіян, через загрозу національній безпеці.

На Донбасі триває збройний конфлікт, який почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG