Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 17:22

КПВВ «Станиця Луганська» з 10 січня працюватиме на годину довше – Луганська адміністрація


КПВВ Станиця Луганська у жовтні 2017 року

КПВВ «Станиця Луганська» з 10 січня переходить на новий графік роботи і працюватиме довше на одну годину: з 7:00 до 17:00, повідомляє військово-цивільна адміністрація Луганської області. Раніше пункт пропуску починав роботу о 8:00.

У грудні 2017 року потік людей через лінію розмежування у Станиці Луганській суттєво зріс, через що пункт пропуску не справлявся з навантаженням. Лише протягом 17-19 грудня більше тисячі чоловік залишилися ночувати у Станиці Луганській, оскільки не встигли пройти КПВВ.

На лінії розмежування діє лише один КПВВ у Луганській області – «Станиця Луганська», і він є винятково пішохідним. У грудні на ньому провели ремонт помосту, що був аварійним, про що неодноразово повідомляла у звітах СММ ОБСЄ. Чотири автомобільні пункти пропуску працюють у Донецькій області – «Майорське», «Мар’їнка», «Новотроїцьке» та «Гнутове». Від жовтня вони працювали за зимовим графіком: з 8 до 17 години.

На Донбасі триває збройний конфлікт, який почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули понад 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG