Доступність посилання

ТОП новини

Вірменія: кількість затриманих у Єревані сьогодні зросла до 169


Протести в Єревані, Вірменія, 20 квітня 2018 року

Щонайменше 169 людей затримали в Єревані після того, як демонстранти намагалися заблокувати вулиці, протестуючи проти призначення колишнього президента Вірменії Сержа Сарґсяна прем’єр-міністром.

Депутат Національних зборів Вірменії Ніколь Пашинян, який очолює протести, пройшов через центр Єревану в натовпі демонстрантів, учасники акції зібралися й в інших місцях.

Поліцейські повідомляли, що станом на 11:30 за вірменським часом (10:30 за Києвом – ред.), у Єревані затримали 65 людей.

Зранку 20 квітня сотні активістів опозиційного руху, розбившись на групи, знову вийшли на вулиці столиці Вірменїі Єревана з метою перекриття руху транспорту.

19 квітня поліція повідомляла, що загалом на антиурядових протестах затримали 123 людей.

У Єревані вже кілька днів тисячі людей протестують проти призначення прем’єр-міністром Сержа Сарґсяна, який був президентом Вірменії 10 років.

Перед закінченням повноважень Сарґсяна конституція Вірменії була змінена, країна стала парламентською республікою, реальна влада перейшла в руки голови уряду.

Учасники протестів звинувачують Сарґсяна в захопленні влади в країні. Напередодні лідер протестувальників, опозиційний депутат Нікол Пашинян оголосив про «революційну ситуацію» у Вірменії і початок «народної ненасильницької оксамитової революції».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG