Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 10:47

Тимошенко пропонує створити серію історичних фільмів


Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає за необхідне створення серії історичних фільмів про Україну для популяризації історичних успіхів країни.

Про це вона заявила у вівторок під час зустрічі зі студентами і викладачами Національного університету «Острозька академія».

«У мене є така мрія, і я хочу з вами нею поділитися: нам потрібно, якщо все буде добре (а якщо навіть і не буде все добре, то ми знайдемо, як це зробити), зробити серію висококласних фільмів про історію України, причому із залученням найкращих фахівців зі всього світу – кращих режисерів, акторів, сценаристів», – сказала голова уряду.

Прем`єр висловила жаль, що сьогодні в суспільстві набагато більше мовиться про сумні факти історії України, ніж про ті, якими Україна і українці мають пишатися.

«Потрібно все це подавати не вибірково, не тільки те, де сум і плач, а ще й перемоги», – зазначила Тимошенко.

При цьому вона підкреслила, що в українській історії є достатньо фактів, якими країна і її громадяни можуть пишатися. «Я точно знаю, що такої історії у нас більш ніж достатньо», – сказала Прем`єр-міністр, зазначивши, що одним із таких історичних фактів є створення і робота Острозької академії.

Recommended

XS
SM
MD
LG