Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 19:13

Ющенко нагадує вчасно вивести іноземні війська і впевнений у єдності України


Президент України, виступаючи на білоруському телебаченні, підтвердив, що після закінчення перехідного періоду в Україні не має залишитися іноземних військ.

«Є Конституція, яка забороняє присутність іноземних збройних сил… Це не проблема Ющенка – це Конституція говорить, що країна мріє жити без іноземних військ», – сказав Віктор Ющенко в інтерв’ю, яке показали в неділю ввечері.

«Це норма, яку я буду виконувати як Президент», – додав голова держави, який кандидує на другий термін на виборах у січні наступного року.

При цьому він висловив упевненість, що Україна збереже цілісність, незважаючи на результати цих виборів. «Ніколи не буде дві чи три України. У нас є різниці, але немає внутрішніх суперечностей», – сказав Ющенко.

Голова держави також говорив про програму Європейського Союзу «Східне партнерство» і запевнив, що участю в ній Україна не засвідчує «антиросійського спрямування».

«У нас немає політики, чи йти в Росію, а чи в Євросоюз. Треба йти і в Росію, і в Євросоюз, і в Китай, і у США, і в інші країни», – сказав Президент.

Він також заявив, що Україна і Білорусь у цій програмі ЄС виграють більше, ніж поодинці, якщо виступлять «єдиним фронтом» і подадуть на розгляд у Брюсселі проекти, що стосуються двох країн.

Раніше в неділю Україна, Білорусь, а також Литва домовились представити низку спільних проектів на саміті міністрів закордонних справ Європейського Союзу і східноєвропейських країн-учасниць програми ЄС «Східне партнерство», що відбудеться в Брюсселі 8 грудня. Про це домовилися міністри закордонних справ трьох країн на своїй недільній зустрічі в Києві.

Recommended

XS
SM
MD
LG