Доступність посилання

ТОП новини

«Нафтогаз» каже, що розрахувався з «Газпромом»


«Нафтогаз України» вчасно та у повному обсязі розрахувався з російським «Газпромом» за імпортований у листопаді природний газ, повідомляє прес-служба НАКу.

«НАК «Нафтогаз України» ще раз підтвердила свою репутацію надійного та передбачуваного партнера. Незважаючи на всі внутрішні економічні та політичні складнощі компанія й надалі виконуватиме свої стратегічні завдання: забезпечення українських споживачів достатніми обсягами природного газу та здійснення безперебійного транзиту природного газу територією України», – мовиться в повідомленні.

Раніше виконувач обов’язків міністра фінансів Ігор Уманський повідомляв, що за газ, отриманий у листопаді, «Нафтогаз» має заплатити російській стороні близько 770 мільйонів доларів.

«Нафтогаз» має розрахуватися з «Газпромом» до 7 грудня. Відповідно до контракту між компаніями, «Нафтогаз України» має розраховуватися за поставлений газ до 7 числа мiсяця, наступного за мiсяцем постачання, iнакше набуде чинностi умова угоди про подальшу закупiвлю газу тiльки за передоплатою.

Досі НАК вчасно розраховувався з «Газпромом».
XS
SM
MD
LG