Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:22

Від сьогодні пенсіонери почнуть отримувати підвищені пенсії – Пенсійний фонд


Пенсійний фонд України 4 грудня почав виплату підвищених пенсій із доплатою за листопад, відповідно до ухваленого Верховною Радою України закону про підвищення соціальних стандартів.

Про це повідомив сьогодні з парламентської трибуни голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

За його словами, на сьогодні на виплату пенсій вже спрямовано 3 мільярди 30 мільйонів гривень. Крім того, Зарудний повідомив, що кошти, передбачені ухваленими 6 листопада змінами до держбюджету на 2009 рік, а це 717 мільйонів гривень, уряд виділив Пенсійному фонду в повному обсязі.

Голова правління Пенсійного фонду заявив, що на виконання законів про підвищення соцстандартів, а також відповідних рішень уряду, Пенсійний фонд повністю завершив всі необхідні технічні процедури для проведення перерахунку.

«Із листопада мінімальний розмір пенсійної виплати для непрацюючих пенсіонерів перевищує прожитковий мінімум на 30 гривень», – наголосив Зарудний.

Верховна Рада сьогодні заслуховувала звіт керівництва Міністерства праці і соціальної політики та Пенсійного фонду про можливість виконання закону про підвищення соціальних стандартів.

XS
SM
MD
LG