Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ домовляється про іноземних медиків для Тимошенко


Генеральний прокурор Віктор Пшонка провів у понеділок нараду з керівництвом Міністерства закордонних справ, Міністерства охорони здоров’я та Державної пенітенціарної служби, на якій обговорили можливість сприяння посольствам Німеччини і Канади та Міжнародного комітету Червоного Хреста у включенні запропонованих ними фахівців до складу медичної комісії для обстеження Юлії Тимошенко, повідомив відділ зв’язків із засобами масової інформації ГПУ.

Як мовиться в повідомленні, МЗС передало Генпрокуратурі пропозиції ввести до складу комісії двох фахівців від Німеччини, трьох від Канади і трьох від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Наразі «триває спільна робота щодо узгодження найближчої дати медичного обстеження» Тимошенко, повідомила Генпрокуратура.

Колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко перебуває в ув’язненні, засуджена на 7 років за перевищення посадових повноважень при підписанні газових контрактів із Росією в 2009 році. Вона скаржиться на поганий стан здоров’я, але відмовляється від оглядів медичними комісіями зі складу фахівців МОЗ, які, за її словами, «залежні від режиму й повзають перед ним на колінах».

Раніше вже лунали заяви українських правоохоронців про можливість незалежного медобстеження Тимошенко чи обстеження іноземними або конкретно канадськими медиками, у Тимошенко говорили й про німецьких лікарів.
XS
SM
MD
LG