Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція Грузії звинувачує владу через новий арешт телеантен


Грузинська телекомпанія «Маестро», прихильна до опозиції нинішній владі, заявила сьогодні, що рішення суду й прокуратури арештувати її сателітні телеантени шкодить розвиткові цієї незалежної, за її словами, компанії за два місяці до парламентських виборів.

Прокуратура ж заявляє, що рішення арештувати сателітні тарілки, ввезені цією компанією, що їх вона мала намір роздавати населенню фактично безплатно, беручи за це лише номінальну плату, ухвалене вчора тому, що ці дії компанії, на думку правоохоронців, становлять підкуп виборців.

Минулого місяця в Грузії вже арештовували близько 300 тисяч сателітних тарілок на складах іншого прихильного до опозиції телеканалу Global TV в рамках розслідування тієї самої справи про підкуп виборців із боку опозиційної коаліції «Грузинська мрія» і її керівника, опозиційного мільярдера Бідзіни Іванішвілі. За даними прокуратури, і того разу, і нинішнього сателітні антени ввозили до Грузії на доручення однієї й тієї ж компанії, пов’язаної з Іванішвілі.

Парламент Грузії нещодавно зобов’язав усі кабельні телемережі на час до виборів транслювати всі телевізійні канали, включно з опозиційними, щоб владу не звинувачували в придушенні свободи слова.

Політична діяльність підприємця-мільярдера Бідзіни Іванішвілі та його руху «Грузинська мрія», що відверто заявляє про свою мету скинути президента Міхеїла Саакашвілі, наражається на численні дії органів влади Грузії, які карають його за звинуваченнями в численних порушеннях законів.
XS
SM
MD
LG