Доступність посилання

ТОП новини

Сестра обвинуваченого в терактах заявляє про тиск на неї


Сестра дніпропетровця Дмитра Реви, якого судять за звинуваченням у скоєнні терактів у Дніпропетровську, Харкові й Запоріжжі, адвокат Оксана Томчук звинувачує прокуратуру Дніпропетровської області в тиску на неї. Таку заяву вона зробила сьогодні.

За словами Оксани Томчук, суд безпідставно відсторонив її від захисту брата в рамках кримінальної справи, задовольнивши клопотання державного обвинувачення.

Прокуратура наполягає, що на стадії досудового слідства Томчук була допитана як свідок, відтак не може виступати адвокатом обвинуваченого. Натомість сама Томчук заявляє, що не давала свідчень як свідок, а суд навіть не перевірив цього факту.

Крім цього Томчук повідомила, що їй телефонували невідомі, які представлялись співробітниками прокуратури, і пропонували домовитись про допомогу у звільненні брата. Адвокат сказала, що вважає це «провокацією» і «спробою скомпрометувати».

15 грудня Оксана Томчук організувала акцію на захист брата – автопробіг з гаслами «Я буваю в центрі міста. Я терорист?!».

27 квітня цього року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйона доларів. Серед підсудних – дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще 7 терактів у різних містах України.
XS
SM
MD
LG