Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк заявив про сценарій влади на усунення його з голови фракції


Лідер опозиційної фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив у четвер, що влада розробила сценарій, який, за його словами, має на меті «збити» його з керівника фракції і розколоти фракцію.

Коментуючи оголошення про вихід із фракції чотирьох депутатів, він заявив, що, за цим сценарієм, влада має ще трьох людей усередині фракції, які хочуть зробити в ній заколот.

Як стверджує Арсеній Яценюк, вказівку здійснити такий сценарій дав особисто президент Віктор Янукович, а виконавцем його є секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв.

Яценюк вважає, що Клюєв заплатив по 10–15 мільйонів доларів депутатам, які «продалися» і таки заявили про вихід із фракції «Батьківщини», хоча перед цим офіційно відкликали свої попередні заяви про вихід.

У четвер депутати Віталій Немілостівий і Роман Стаднійчук, які взяли участь у зібранні депутатів від більшості в будівлі парламентських комітетів, заявили про свій намір залишити фракцію «Батьківщина». А депутати Олег Канівець та Ігор Скосар оголосили в оприлюдненій ними заяві, що вже вийшли з фракції, зокрема, через те, що, за їхніми словами, не бажають брати участь у політичному «театрі одного актора», яким, на їхню думку, є лідер фракції Арсеній Яценюк.
XS
SM
MD
LG