Доступність посилання

ТОП новини

Путін підписав закон про «вільну економічну зону» у Криму


Президент Росії Володимир Путін підписав закон «про створення у Криму і Севастополі вільної економічної зони» (ВЕЗ). Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті правової інформації Росії.

21 листопада цей документ ухвалила Державна дума Росії. Згідно з ним, вільна економічна зона спочатку створюється на 25 років, а згодом може бути продовжена.

Інвестори тут будуть звільнені від податків терміном до 10 років.

На території ВЕЗ, згідно з документом, зможуть здійснювати діяльність не тільки її учасники, а й особи, які такого статусу не мають. Проте учасники вільної економічної зони не мають права здійснювати діяльність у сфері надрокористування, розвідки, розробки родовищ континентального шельфу та видобутку корисних копалин.

16 березня 2014 на території Криму і Севастополя відбувся так званий «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає.

XS
SM
MD
LG