Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 01:13
Новини | Політика

ОБСЄ: на Луганщині діють непідконтрольні угруповання


(ілюстрація)

Організація з безпеки і співпраці в Європі повідомила сьогодні за результатами візиту спостерігачів її Спеціальної моніторингової місії в Україні до штабу Спільного центру контролю і координації в контрольованому українськими військами Дебальцевому, що всі сторони погодилися: це місто обстріляли вчора вранці десятьма ракетами системи «Град» із околиць міста Зоринська на Луганщині.

За повідомленням, таку думку висловили вчора і українські, і російські військові зі складу Спільного центру, і донецькі й луганські сепаратисти, представлені в ньому.

При цьому, як заявив спостерігачам неназваний начальник цього штабу з російської сторони, ймовірно, йдеться про невідоме й непідконтрольне угруповання, а не про так звані «регулярні війська» угруповання «ЛНР», бо ті раніше заявили, що відвели з регіону свою артилерію.

Місія ОБСЄ звернула увагу, що наразі не змогла перевірити заяви про виведення озброєнь угрупованням «ЛНР» із околиць Зоринська.

Обстріл Дебальцевого вчора вранці підтвердили спостерігачам ОБСЄ і місцеві мешканці, мовиться в повідомленні.

Раніше сьогодні в ОБСЄ повідомляли про інший епізод роботи спостерігачів учора біля Донецького аеропорту, коли вони потрапили під обстріл, спрямований проти українських військових.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG