Доступність посилання

11 Грудень 2017, Київ 14:17

Корпус миру США підтримує вихід в інтернет туристичних господарств Франківщини


Корпус миру США підтримує вихід в інтернет туристичних господарств Франківщини

Івано-Франківськ, 11 липня 2002 – Спілка сприяння зеленому туризмові на Прикарпатті отримала один із тридцяти технічних ґрантів, які надає Корпус миру Сполучених Штатів Америки для обладнання зв’язку, комп’ютеризації і відповідної презентації приватних туристичних господарств реґіону в інтернеті.

Цього року на розвиток туризму в обласному бюджеті на Івано-Франківщині надано лише 350 тисяч гривень. Приватні господарі, об’єднані у спілки сільського зеленого туризму, вже давно зрозуміли, що очікувати на допомогу з боку держави безперспективно. Отож необхідно якомога ширше рекламувати сільський зелений туризм.

Неабияку роль у проведенні рекламних кампаній відіграє інтернет. Адже не лише в Україні, але й за кордоном чимало відвідувачів Всесвітньої мережі мають бажання провести свій відпочинок у Карпатах. Саме з цієї причини спілки зеленого туризму на Прикарпатті постійно беруть участь у конкурсах на здобуття міжнародних ґрантів.

В останньому з таких змагань перемогла Косівська районна організація Спілки сприяння сільському зеленому туризмові. Ця організація єдина в Україні виграла один із 30 технічних грантів, які надає Корпус миру Сполучених Штатів Америки для країн третього світу. Незабаром представники Корпусу миру встановлять в офісі Спілки сприяння сільському туризмові в місті Косові комп’ютери, сканери, принтери, а також під’єднають усю цю техніку на 2 роки безкоштовного використання до інтернету. Отож відтепер приватні туристичні господарства в українських Карпатах зможуть значно ширше популяризувати переваги гірського відпочинку у всесвітній мережі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG