Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 14:58

Ющенко про принципи формування уряду.


Віктор Міняйло


Київ, 21 вересня 2005 - Напередодні зустрічі з лідерами депутатських груп і фракцій Президент України Віктор Ющенко розповів про принципи формування нового уряду. Він заявив, що насамперед потрібно відновити єдність в команді.

“Більше не буде конфліктів в уряді, поза урядом та в апараті Президента”, - запевнив Віктор Ющенко.

Він запропонував усім політичним силам, у тому числі і Блоку Юлії Тимошенко брати участь у формування нового уряду:

“Я позавчора увечері пере телефонував Юлії Володимирівні і запропонував заховати сокиру війни. І не девальвувати ідеали майдану, бо на майдані ми стояли разом. Тоді обирали Президента України, а не прем‘єр-міністра України. Переконаний, що одним із базових ідеалів майдану – це була єдність. І коли ми говоримо: чому цієї єдності немає в команді? Це вже питання до команди. І я переконаний, що кризу в команді потрібно вирішувати з принципу відновлення єдності”.

Віктор Ющенко зазначив, що відставкою уряду усунув конфлікти й протиріччя, які були внесені в нову українську владу.

“Я пропоную усім політичним силам прийняти участь у формуванні уряду, в тому числі і Блоку Тимошенко. Я ні з кого не зроблю виключення, але усі ми повинні пройти через системний діалог. Я не допущу вже більше команди, яка не має взаємної довіри, яка займається речами, які не достойні для лідерів будь якої системи влади. Чи ми говоримо про виконавчу владу, чи ми говоримо про апарат Президента. Я переконаний, ми все повинні починати з себе і зробити з цього урок”.

Не оминув Віктор Ющенко і тему наступних виборів в Україні:

“Я заявляю, як президент України, вперше, в українських виборах не буде грати адмінресурс. Вперше, нафтові гроші, газові гроші не будуть працювати на вибори. Міністр транспорту не буде стрілятися від того, що виникають проблеми у стосунках фінансових з тими чи іншими інститутами які займалися виборами чи представниками інших інститутів влади. Я даю слово, що кошти державних підприємств працюватимуть на державний бюджет. Це вибори, моніторинг над якими робитиме ОБСЄ”.

А підсумував свої думки Віктор Ющенко так:

“Шановні політичні колеги, час прийшов зачохлити шаблі, проявити політичну волю, стати істинними патріотами країни, і дати відповіді на виклики, які сьогодні існують. Це красива, величава робота для істинно конструктивних політиків. Я подаю руку усім. Я президент 48 мільйонів українців”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG