Доступність посилання

ТОП новини
20 Серпень 2019, Київ 21:07

ДСНС перевіряє безпеку виборчих дільниць


За результатами перевірок керівникам об’єктів надають рекомендації з усунення виявлених протипожежних недоліків і визначаються контрольні терміни

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє про перевірки будівель, які планують використовувати як виборчі дільниці під час голосування на виборах президента 31 березня.

«Перевіряється стан утримання евакуаційних виходів і шляхів, стан протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежогасіння, наявність відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо)», – заявили в ДСНС 3 березня.

За повідомленням, цього тижня такі перевірки відбулися у Кіровоградській області, у Корсунь-Шевченківському й Уманському районах Черкаської області, а також у Житомирській області.

Читайте також: Каруселі та «мертві душі». Словничок виборця

За результатами перевірок керівникам об’єктів надають рекомендації з усунення виявлених протипожежних недоліків і визначаються контрольні терміни, кажуть у ДСНС.

Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня. Центральна виборча комісія зареєструвала 44 кандидатів.

Минулого тижня про відкликання своєї кандидатури оголосив мер Львова Андрій Садовий. Схоже рішення може ухвалити і журналіст, кандидат від партії «Сила людей» Дмитро Гнап.

Вибори чи кімната жахів. Каруселі, «мертві душі» та клони – відео
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG