Доступність посилання

ТОП новини

З Росії до США прямує дипломатичний літак


Дипломатичний літак ІЛ-96 з бортовим номером RSD88 вилетів із Санкт-Петербурга до Вашингтона
Дипломатичний літак ІЛ-96 з бортовим номером RSD88 вилетів із Санкт-Петербурга до Вашингтона

Зранку 5 березня російський дипломатичний літак ІЛ-96 вилетів із Санкт-Петербурга до Вашингтона. Про це свідчать дані з сайту моніторингу повітряних суден Flight Radar.

Напередодні 4 березня о 15:00, цей ІЛ-96 вилетів з Москви до Санкт-Петербурга. Сьогодні, 5 березня, о 8:41 за київським часом борт вилетів в напрямку Вашингтона.

Саме цей урядовий літак прилітав із Росії у Білорусь, коли там відбувався перший і другий раунд перемовин з українською стороною.

Із проханням про коментар щодо мети цього авіарейсу «Схеми» (Радіо Свобода) звернулися до МЗС України, посольства України в США та посольства США в Україні і чекають на відповідь.


У російських ЗМІ повідомлялося, що у 2017 році цей літак доставив до Росії дипломатів, які потрапили під американські санкції, а також членів їхніх сімей.

Влада США закрила повітряний простір країни для російських літаків. До цього Європейський союз також закрив свій повітряний простір для російських авіакомпаній і приватних літаків через масштабне вторгнення Росії в Україну.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.
XS
SM
MD
LG