Доступність посилання

ТОП новини

Експерти МВФ «продовжують зустрічі з представниками влади України»


Зранку ЗМІ писали, що експерти МВФ вирішили достроково завершити роботу в Україні

Експерти Міжнародного валютного фонду «продовжують зустрічі з представниками влади України», повідомила Радіо Свобода прес-служба МВФ.

Зранку 22 травня агентство «Українські новини» написало, що місія МВФ «сьогодні чи завтра повертається до Вашингтона» у зв’язку з рішенням розпустити парламент та через певні кадрові призначення в Адміністрації президента.

Голова наглядової ради Національного банку України Богдан Данилишин повідомив Радіо Свобода, що НБУ виконує свої зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом.

«Основні вимоги, які стосуються Національного банку в рамках нової програми з МВФ, – це, зокрема, продовження послідовної монетарної політики з метою зниження інфляції, збереження незалежності в прийнятті рішень, продовження політики гнучкого валютного курсу. За усіма зазначеними параметрами Нацбанк виконує свої зобов’язання перед МВФ», – заявив Данилишин.

Він додав, що поточна програма з МВФ завершиться на початку 2020 року, тому вже зараз важливо ініціювати нову.

«Однак яка позиція нового керівництва країни з цього питання – буде ясно найближчим часом», – підкреслив Данилишин.

Місія Міжнародного валютного фонду розпочала роботу в Україні 21 травня. Представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявляв, що місія перебуватиме в Україні два тижні й оцінюватиме виконання поточної програми співпраці з фондом.

18 грудня 2018 року посол України у США Валерій Чалий повідомив, що в штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні затвердили виділення Україні фінансової підтримки для продовження реалізації важливих реформ.

Обсяг нової програми – 3,9 мільярда доларів. Згідно з повідомленням, вона має стати основою для економічної політики уряду в 2019 році – передбачається, що ця політика буде зосереджена на зниженні інфляції та реформах оподаткування, фінансового і енергетичного секторів.

21 грудня Україна отримала перший транш за новою програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом обсягом близько 1,4 мільярда доларів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG