Доступність посилання

ТОП новини

Понад 50 кілометрів вже укріплено – Шмигаль про посилення кордону з Білоруссю


За словами голови уряду, наразі на укріплення кордону вже виділені кошти з резервного фонду, зокрема, укладені контракти на закупівлі колючого дроту
За словами голови уряду, наразі на укріплення кордону вже виділені кошти з резервного фонду, зокрема, укладені контракти на закупівлі колючого дроту

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про укріплення кордонів. Відповідаючи на питання щодо термінів закінчення будівництва укріплень на кордоні з Білоруссю у Верховній Раді, Шмигаль розповів, що робота ведеться в двох напрямках – цивільної та прикордонної інфраструктури.

«Урядом і МВС, Державною прикордонною службою розроблена програма розбудови державного кордону: окремо цивільної інфраструктури, пунктів пропуску на основі Міністерства інфраструктури і окремо – інфраструктури прикордонної, яка захищає нашу державу з усіх сторін, не лише зі сторони однієї з держав», – сказав він.

Шмигаль додав, що наразі на укріплення кордону вже виділені кошти з резервного фонду, зокрема, укладені контракти на закупівлі колючого дроту.

Читайте також: Рада врегулювала використання зброї та спецзасобів прикордонниками

«Робляться відповідні укріплення, станом на сьогодні це вже понад 50 кілометрів на тих ділянках, де найбільш ймовірні, скажімо так, певні дії зі сторони інших держав. Відповідно, ця робота активно продовжується з дня на день», – додав голова уряду.

Уряд у листопаді виділив Державній прикордонній службі 21 мільйон гривень для інженерно-технічного облаштування державного кордону, повідомила у вівторок пресслужба уряду.

У ДПСУ згодом повідомили, що в рамках спеціальної прикордонної операції «Полісся» на кордоні з Білоруссю встановлено додаткові контрольні пости, патрулюються під’їзні шляхи та забезпечено повітряний моніторинг лінії кордону.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.

XS
SM
MD
LG