Доступність посилання

ТОП новини

У Єревані протестувальники знову зібралися на площі Свободи


Один з координаторів протестного руху у Єревані Давид Санасарян, площа Свободи, Єреван, 6 липня 2015

У столиці Вірменії Єревані активісти, які протестують проти підвищення тарифів на електроенергію, в понеділок увечері знову зібралися на площі Свободи.

Як повідомляє Радіо Азатюн, під час виступів активісти засудили, як вони заявляли, насильство з боку поліції під час денної операції з розблокування проспекту Баграмяна, на якому, починаючи з 23 червня, проходила цілодобова акція протесту.

Активісти висловлювали різні думки щодо того, яку тактику відтепер має обрати протестний рух. Один з активістів заявив, що їм потрібно переходити від соціальних вимог до політичних.

Один з координаторів протестів на проспекті Баграмяна Давид Санасарян оголосив сьогодні про початок голодування. Він заявив, що це голодування не спрямоване проти влади, а є закликом до громадян країни вийти на площу. Він додав, що припинить голодування тоді, коли на площі збереться народ, щоб знову піти на проспект Баграмяна.

Активісти на мітингу також заявили, що поліція стягнула великі сили до площі Свободи.

Після нарад лідери протесту оголосили, що активісти залишаться на площі Свободи. Вони також запропонували у четвер увечері зібратися на мітинг, щоб визначити подальші кроки.

Раніше сьогодні заступник начальника поліції Єревана Валерій Осіпян попередив учасників акції протесту, що поліція не допустить ходи до проспекту Баграмяна.

Вдень 6 липня поліція Єревана розібрала барикади, встановлені учасниками акції протесту проти підвищення тарифів на електроенергію, і відновила рух на проспекті Баграмяна.

Протести в Єревані почалися в середині червня. Минулої суботи учасники акції заявили: якщо влада до вечора понеділка не виконає їхні вимоги – не покарає винних у розгоні мітингувальників 23 червня і не скасує рішення про підвищення тарифів на електрику – вони почнуть просуватися до адміністрації президента.

XS
SM
MD
LG