Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ передала справу проти Єфремова, Гордієнка і Стояна до суду


Голосування руками у Верховній Раді України, 16 січня 2014 року

Генеральна прокуратури України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні проти колишніх народних депутатів України, тодішніх представників Партії регіонів Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка та Олександра Стояна.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, обвинувальний акт за частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем), частиною 2 статті 366 (cлужбове підроблення) Кримінального кодексу України стосовно Єфремова, Гордієнка та Стояна направили до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті.

У липні Генпрокуратура повідомила про завершення досудового розслідування щодо Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка та Олександра Стояна, їм повідомили про завершення досудового розслідування і надали час для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.

У березні Генпрокуратура повідомила, що підозрює екс-депутата і секретаря Лічильної комісії парламенту Сергія Гордієнка у зловживанні владою під час ухвалення «диктаторських законів» 16 січня 2014 року, а Печерський суд Києва вирішив взяти його під варту. Згодом Гордієнка відпустили під заставу.

У березні також ГПУ оголосила в розшук 5 колишніх народних депутатів України, членів Лічильної комісії Верховної Ради у рамках справи про ухвалення «диктаторських законів».

14 лютого колишнього голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова затримали за підозрою у зловживанні службовим становищем і службовому підробленні, зокрема, під час організації голосування за так звані «диктаторські закони» 16 січня минулого року. Згодом його також відпустили під заставу.

ГПУ розслідує організацію та проведення 16 січня 2014 року голосування у Верховній Раді за «диктаторські законопроекти», що були спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту. Тоді народні депутати ухвалювали ці закони в «ручному режимі», і оголошені результати голосування, як вважають, були фальсифіковані.

XS
SM
MD
LG