Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 04:15

ДСНС очікує сьогодні зниження у Києві шкідливих концентрацій в повітрі 


За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій через проходженням 30 липня на Київщині малоактивного атмосферного фронту рівень концентрацій шкідливих речовин в повітрі поступово знизиться. Про це йдеться в повідомленні на сайті ДСНС.

«Синоптична ситуація дещо зміниться. Вдень можливий короткочасний дощ, посилиться швидкість вітру, менш потужним буде інверсійний шар, внаслідок чого почнеться перемішування повітря і поступове зниження концентрацій забруднюючих речовин», – йдеться в повідомленні.

29 липня у Києві експерти фіксували зростання рівнів забруднення атмосферного повітря.

Водночас у Держслужбі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів причиною смогу, який спостерігається кілька днів у Києві, назвали вихлопний газ від автотранспорту. Серед причин експерти також вказали на викиди підприємств, продукти горіння звалищ сміття, продукти переробки медичних установ тощо.

Для зменшення негативного впливу шкідливих викидів на організм експерти радять частіше проводити вологе прибирання вдома та в офісних приміщеннях, не перебувати тривалий час на вулиці, особливо вдень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG