Доступність посилання

ТОП новини

Amnesty International закликає звільнити російського блогера, що «полював на покемонів»


Руслан Соколовський на тлі храму в Єкатеринбурзі
Руслан Соколовський на тлі храму в Єкатеринбурзі

У Міжнародній правозахисній організації Amnesty International засуджують арешт російського блогера Руслана Соколовського у Єкатеринбурзі на два місяці за розміщення в інтернеті відео, знятого у храмі під час його гри у покемонів.

Правозахисники назвали це посяганням на право людини вільно висловлювати свої думки та закликали владу Росії негайно звільнити Соколовського.

Раніше 5 вересня повідомили, що блогер Руслан Соколовський, якого звинувачують в образі почуттів віруючих і розпалюванні ненависті після «полювання» на покемонів у храмі, оскаржив свій арешт.

3 вересня суд Єкатеринбурга заарештував Соколовського на два місяці після публікації ним у соціальних мережах відео, на якому він грає у Pokemon GO у міському «Храмі-на-Крові». У Слідчому комітеті Росії заявили, що переслідування Соколовського пов’язане не з «полюванням» на покемонів, а з образливим, як стверджується, змістом відеоролика.

Pokemon GO – відеогра, яка використовує технологію доповненої реальності. Гравцеві потрібно за допомогою камери смартфона «ловити» покемонів у реальному світі.

XS
SM
MD
LG