Доступність посилання

ТОП новини

Німеччина не визнає російських виборів у Криму – посол


Уряд Німеччини не визнає вибори до Держдуми Росії в анексованому Криму. Про це заявив посол Німеччини в Україні Ернст Райхель.

«Разом з нашими партнерами у ЄС Федеральний уряд Німеччини не визнає незаконну з точки зору міжнародного права анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією, а отже, не визнає і проведення Росією виборів у Криму», – заявив Райхель, якого цитує прес-служба посольства.

Він також наголосив, що з цієї причини Федеральний уряд Німеччини не надсилав спостерігачів Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ до окупованого Криму.

«Разом з нашими партнерами у ЄС Федеральний уряд без обмежень виступає за територіальну цілісність і суверенітет України», – додав посол.

18 вересня у Росії проходили вибори до Державної думи. Москва також вирішила провести голосування на території анексованого Криму, що викликало різку критику Києва та низки країн Заходу.

Низка країн, включаючи США, Канаду, Францію, Швецію, Велику Британію, Чехію відмовилися визнавати їх законність на території анексованого Криму.

МЗС Польщі поставило під сумнів законність парламентських виборів до Держдуми Росії у цілому.

Верховна Рада України 20 вересня взяла за основу і в цілому проект постанови «Про заяву Верховної Ради України з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів і правових наслідків, і відповідно, складу, повноважень, актів і рішень Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG