Доступність посилання

ТОП новини

Савченко заявляє, що відвідувала нейтральні території біля Станиці Луганської


Надія Савченко
Надія Савченко

Народний депутат із фракції «Батьківщина» Надія Савченко, яка раніше заявила про відвідування окупованих територій Донбасу, уточнила, що відвідувала нейтральні території зони конфлікту біля Станиці Луганської.

«Була в Станиці Луганській на мосту, на так званому нейтральному рубежі. Про безпеку не турбувалась. Говорила з українцями, що змушені жити на окупованих територіях», – написала вона у Facebook, відповідаючи на запитання до свого посту.

В іншому коментарі Савченко заявила, що шукає «з ворогом контакту», щоб визволити побратимів, а не зраджувати Україну. «Я бувала в зоні АТО ще в перші три місяці після свого повернення. Зараз поки що туди не їжджу», – додала вона.

Напередодні в ефірі телеканалу «112 Україна» Надія Савченко заявила, що дала у Службі безпеки України свідчення щодо своїх відвідин окупованих територій Донбасу.

Минулого тижня Надія Савченко підтвердила повідомлення про її поїздки на окуповані території Донбасу. Виступаючи в Парламентській асамблеї Ради Європи, вона, зокрема, заявила: «Для всіх, хто хоче зрозуміти і знати, що відбувається на Донбасі, на якому я була, на окупованій території, і досить недавно, і спілкувалася з людьми, які, як це не дивно, тримали мене в полоні. Люди зрозуміли, що таке Росія і з чим вони мають справу. І 70 відсотків людей, і навіть ті, хто тримав мене в полоні, шкодують про те, що вони взялися за зброю. Вони хотіли б «повернутися в Україну».

Тоді депутат теж не пояснила, коли і як вона, за її словами, побувала на окупованих територіях.

Раніше Савченко звинувачували в тому, що вона, мовляв, намагалася нелегально перетнути лінію розмежування біля містечка Красногорівки на околиці окупованого Донецька, але українські військові її не пропустили. Вона заперечила той конкретний інцидент, але заявляла, що дійсно тримає зв’язки з людьми на окупованій території, хоча не уточнювала, які саме.

XS
SM
MD
LG