Доступність посилання

ТОП новини

Чеська People in Need засудила російський фільм із критикою гуманітарних організацій


Чеська неурядова і некомерційна організація People in Need ( «Людина у скруті») засудила «документальний фільм» російського телеканалу ТВ-Центр (ТВЦ), присвячений роботі гуманітарних організацій у низці районів Донецької області.

У фільмі неодноразово критикується робота People in Need, проте докази в підкріплення критики не наводяться, йдеться в заяві, поширеній чеською організацією 11 грудня. Працівникам People in Need не було надано можливості відреагувати на звинувачення. Фільм, на думку чеських правозахисників, призначений для того, щоб ввести в оману громадськість щодо гуманітарних цілей організації і дискредитувати її роботу в Донецьку.

Голова організації «Людина у скруті» Шимон Панек заявив, що з 2014 року чеська гуманітарна місія на Донбасі допомогла багатьом тисячам жителів регіону, які страждають від наслідків збройного конфлікту. За його словами, після того, як недавно сепаратисти з Донецька відібрали в гуманітарної групи з Чехії акредитацію, 137 тисяч людей втратили можливість отримувати допомогу в умовах зими.

XS
SM
MD
LG