Доступність посилання

ТОП новини

НБУ: після націоналізації «Приватбанку» банківська система працює в звичайному режимі, паніки немає


У Національному банку України заявляють, що після націоналізації «Приватбанку» банківська система України працює в звичайному режимі, паніки немає.

«Банківська система працює в звичайному режимі, паніки ми не відзначаємо. Звичайно, вчора були зафіксовані зняття готівки з карток, що дещо перевищували звичайні, проте нічого екстраординарного не відбулося», – сказала заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

«За вчорашній день і частину сьогоднішнього накопчилося близько 500 тисяч платіжних документів юридичних осіб, тому наразі виставлена пріоритетність – у першу чергу будуть оплачуватися податки, потім зарплати і потім всі платежі юросіб звичайні», – додала вона.

Сьогодні націоналізований «Приватбанк» відновив платежі корпоративних клієнтів та інших суб’єктів господарювання.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 18 грудня ухвалив рішення передати в 100-відсоткову державну власність найбільший в Україні банк – «Приватбанк».

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект «Про банки й банківську діяльність» щодо «посилення захисту вкладників «Приватбанку». Порошенко наголосив, що держава «гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканність і цілісність їхніх грошей». Він також закликав клієнтів «Приватбанку» зберігати спокій.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

XS
SM
MD
LG