Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2018, Київ 21:48

ФГВФО: тимчасова адміністрація в «Приватбанку» буде до викупу Мінфіном акцій банку


Тимчасова адміністрація в націоналізованому «Приватбанку» буде працювати до викупу Міністерством фінансів акцій банку, повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«Тимчасову адміністрацію в «Приватбанку» введено з 19 грудня до моменту реалізації плану врегулювання, а саме викупу Міністерством фінансів України акцій банку», – йдеться в повідомленні.

У відомстві наголошують, що роль та функції Фонду у цьому процесі є суто технічними.

«Обов’язки Фонду, відповідно до чинного законодавства, обмежуються зобов’язаннями встановити контроль над банком, сформувати резерви та продати його новому власнику – державі», – додають у фонді гарантування вкладів.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 18 грудня ухвалив рішення передати в 100-відоткову державну власність найбільший в Україні банк – «Приватбанк».

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект «Про банки й банківську діяльність» щодо «посилення захисту вкладників «Приватбанку». Порошенко наголосив, що держава «гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканність і цілісність їхніх грошей». Він також закликав клієнтів «Приватбанку» зберігати спокій.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG