Доступність посилання

ТОП новини
22 Вересень 2018, Київ 06:32

Іран показав новий танк власного виробництва


Новий іранський танк «Каррар»

Іран показав танк власного виробництва і почав його масове виробництво, повідомили іранські ЗМІ. Міністр оборони Ірану Хосейн Дегхан, виступаючи на презентації 12 березня, заявив, що танк, названий «Каррар», «має можливість стріляти ракетами і точно скеровувати їх».

Дегхан також сказав, що танк може конкурувати з передовими танками в світі за такими параметрами, як «потужність, точність і мобільність».

Іранські ЗМІ повідомили, що «Каррар» оснащений оптико-електронною системою управління вогнем і лазерним далекоміром, він здатний обстрілювати рухомі й нерухомі цілі вдень і вночі.

За припущеннями західних джерел, що ґрунтуються на оприлюднених фотографіях і відеозаписах, може йтися або про ліцензійну копію, або про позаліцензійну спробу відтворити одну з модифікацій російського танка 1990-х років Т-90, що є, у свою чергу, модернізацією радянського танка Т-72, або ж про власну спробу модернізації Т-72, які Іран уже виробляв за ліцензією.

Понад два десятиліття Іран виробляє свою власну зброю і військову техніку, в тому числі ракети, винищувачі й підводні човни, при цьому в деяких випадках наслідуючи іноземні зразки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG