Доступність посилання

ТОП новини
24 Лютий 2018, Київ 22:04

Геращенко: 724 українські військові пройшли лікування в 17 країнах НАТО й 3 країнах-партнерах


Ірина Геращенко

724 українські військові пройшли лікування в 17 країнах-членах НАТО й трьох країнах-партнерах за час збройного конфлікту на Донбасі, повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко у Facebook.

Вона додала, що під час засідання міжпарламентської ради Україна – НАТО в бельгійському Брюсселі обговорювали, зокрема, питання трастових фондів.

«Ми закликаємо не витрачати левову частину цих коштів на нескінченні семінари, перекладаючи їх по суті з кишені в кишеню, а дослухатися й більше враховувати справжні потреби України. Нам потрібно збільшити програми з розмінування, медичної й психологічної реабілітації військових, спеціальні тренінги для психологів-чоловіків, що працюватимуть з військовими, інтенсивні курси англійської для вояків, коли вони на ротації, у місцях постійної дислокації», – заявила Геращенко.

Збройний конфлікт на Донбасі між Збройними силами України й підтримуваними Росією бойовиками розпочався у 2014 році. У вересні 2017 року в ООН заявили, що від 14 квітня 2014 року до 15 серпня 2017 року унаслідок конфлікту загинули 10 225 людей, ще 24 541 отримали поранення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG