Доступність посилання

ТОП новини

«Vodafone-Україна» заявляє про відсутність зв’язку на окупованій частині Луганщини


Компанія «Vodafone-Україна» повідомляє про припинення роботи її мобільного зв’язку на непідконтрольній українській владі території Луганської області.

«22.02.2018 р. стався обрив волоконно-оптичної лінії, що забезпечує зв’язок на непідконтрольній Україні території Луганської області» , – йдеться у повідомленні компанії.

У січні повністю припинилося обслуговування абонентів українського оператора зв’язку «Vodafone-Україна» на всій окупованій території Донбасу у зв’язку з обривом оптоволоконного кабелю. Згодом компанія відновила зв’язок на окупованій частині Луганщини, проте на частині Донеччини зв’язку все ще немає.

Минулого тижня на переговорах в Мінську українська сторона оголосила вимогу надати гарантії безпеки для відновлення мобільного зв’язку в окупованих районах Донецької області, повідомила Дарина Оліфер, речниця представника України в Тристоронній контактній групі в Мінську Леоніда Кучми.

24 січня начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії «Vodafone-Україна» Вікторія Рубан в ефірі Донбас.Реалії заявила, що компанія не може перевірити чи відремонтувати своє обладнання без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області. Вона зазначила також, що питання про ситуацію зі зв’язком в Донецькій області винесено на переговори контактної групи в Мінську.

XS
SM
MD
LG