Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 19:38

ПАРЄ проведе дебати на тему «Фальшива пандемія – загроза для здоров’я»


На наступній пленарній сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка відбудеться в Страсбурзі з 25 по 29 січня, відбудуться дебати на тему «Фальшива пандемія – загроза для здоров’я». Про це повідомили в Бюро інформації Ради Європи в Україні, зауваживши, що Комітет ПАРЄ із соціальних питань запропонував проведення термінових дебатів з цього питання.

Якщо Асамблея, при затвердженні порядку денного в день відкриття погодиться на цю пропозицію, обговорення відбудеться 28 січня.
Комітет проводитиме закриті слухання з цього ж питання у вівторок, 26 січня, де будуть присутні представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, Європейської фармацевтичної промисловості та експерти з даного питання.

Відомий епідеміолог Вольфганг Водарґ, який очолює підкомітет із охорони здоров’я, що входить до комітету із соціальних питань, охорони здоров’я та сім’ї Ради Європи, пропонує РЄ розслідувати діяльність фармацевтичних компаній, які заради збільшення власних прибутків сильно перебільшили ступінь загрози грипу A/H1N1. У заяві на своєму сайті Водарґ заявляє, що виробники протигрипозних препаратів і вакцин чинили тиск на Всесвітню організацію охорони здоров’я й змусили її оголосити грип A/H1N1 пандемією.

У червні минулого року ВООЗ офіційно оголосила пандемію нового грипу в світі.
XS
SM
MD
LG