Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 18:27

Тігіпко готовий бути прем’єром у випадку затвердження антикризової програми


Лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко заявляє про готовність обійняти посаду Прем’єр-міністра в обох випадках – і якщо Президентом країни стане лідер Партії регіонів Віктор Янукович, і якщо ним буде нинішня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, за умови, якщо при цьому буде затверджена антикризова програма.

Про це мовиться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Тігіпка.

«Мова може йти лише про пакетну угоду. Це прийняття необхідних законопроектів, затвердження антикризової програми, а потім уже кадрові призначення як інструмент для реалізації реформ», – наголосив він.

При цьому Сергій Тігіпко висловив готовність проводити в країні непопулярні реформи, пояснюючи, до якого позитивного результату вони приведуть у майбутньому.

Крім цього, Тігіпко наголосив, що обговорення такої пакетної угоди має проходити привселюдно, й що він не братиме участь у закритих переговорах з цього питання.

Раніше, 20 січня, в інтерв’ю Радіо Свобода Сергій Тігіпко повідомив: «Я отримав запрошення на зустріч і від Юлії Володимирівної Тимошенко, і від Віктора Федоровича Януковича. Зустрівся з ними, переговорив. Дійсно, від Юлії Володимирівни була така пропозиція (про посаду Прем’єр-міністра – Р.С.). Ми не завершили розмову. Я сказав попереднє «ні», що не буду зараз підтримувати жодного кандидата. І поки тримаюся такої думки».

Recommended

XS
SM
MD
LG