Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 22:06

ВАСУ почав розгляд справи про оскарження результатів виборів


Вищий адміністративний суд України розпочав розгляд позову кандидата на посаду Президента України, прем’єра Юлії Тимошенко стосовно скасування результатів виборів глави держави.

Про початок судового засідання оголосив суддя-доповідач у справі Олександр Нечитайло.

У залі суду перебувають прем’єр Юлiя Тимошенко, її представники – перший Президент України Леонiд Кравчук, лiдер Народного руху Борис Тарасюк, депутат БЮТ Валерiй Писаренко, представник Тимошенко в ЦВК Володимир Пилипенко, заступник керiвника фракцiї БЮТ Сергiй Соболєв i керiвник кримського виборчого штабу Тимошенко Андрiй Сенченко.

У залi також перебувають народнi депутати вiд Партiї регiонiв, зокрема Вадим Колеснiченко та Ельбрус Тедеєв, а також заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович.

Юлія Тимошенко вимагає визнати недiйсним протокол ЦВК про результати повторного голосування на виборах президента, а також зобов’язати ЦВК призначити переголосування другого туру виборів.

«Сьогоднi я прийшла захищати не вибори Президента, я прийшла захищати Україну, я не хочу, щоб майбутнє моєї держави, мого народу будувалося на обманi, на фальшi», – заявила Тимошенко журналістам сьогодні в суді.

Згiдно з позовною заявою, довiреною особою Тимошенко в судi є народний депутат Андрiй Портнов. Третьою особою, згiдно з позовом, виступає оголошений переможцем на виборах Вiктор Янукович.

Iнтереси ЦВК у судi представлятимуть члени комiсiї Михайло Охендовський, Тетяна Лукаш i Тамара Астахова.

Recommended

XS
SM
MD
LG