Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 01:26

Баррозу підтверджує візит Януковича до Брюсселя 1 березня


Наступного понеділка президент Європейської комісії прийматиме у Брюсселі новообраного Президента України Віктора Януковича, заявив сам Жозе Мануел Баррозу в вівторок увечері.

Виступаючи на прес-конференції, він наголосив на ролі України як головного транзитного шляху для російського газу і на меті Євросоюзу зберегти «стабільні й передбачувані відносини з Росією в галузі енергоносіїв».

Раніше в вівторок міністр європейських справ Франції П’єр Лелуш заявив, коментуючи повідомлення про візит Віктора Януковича до Брюсселя 1 березня, що новий український Президент із Брюсселя вирушить до Москви. За його словами, це свідчить, що для Януковича «Європейський Союз залишається важливим гравцем».

Так само й інші урядовці ЄС говорять, що прибуття Януковича з його першим закордонним візитом як Президента до Брюсселя перед його візитом до Москви має стати «чітким сигналом Європі».

У Києві, в оточенні Януковича, в вівторок іще заявляли, що його плани на перший президентський закордонний візит іще остаточно не визначені і обговорення його планів іще триває.

Наприкінці минулого тижня Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Медведєв, як повідомили в Кремлі, під час телефонної розмови домовилися, що новообраний голова української держави відвідає Москву «в першій декаді березня».
XS
SM
MD
LG