Доступність посилання

ТОП новини
18 Квітень 2019, Київ 18:00

Янукович допускає, що Україна може увійти до ЄЕП, але на умовах СОТ


Президент України Віктор Янукович допускає, що України може увійти до Єдиного економічного простору, але лише на умовах Світової організації торгівлі.

Про це він заявив в ефірі російського телеканалу «Вести» в суботу ввечері.

«Ми сильно відстали від цього процесу (ЄЕП – ред.). Окрім цього, Україна стала членом Світової організації торгівлі. І сьогодні приєднання України до цього союзу можливе тільки на умовах СОТ», – наголосив Президент.

«Ми б хотіли, щоб наші партнери щонайшвидше стали членами СОТ. Сьогодні ця тема є актуальною, але вона вимагає додаткових зусиль. Ми взагалі не знаємо, наскільки глибоко в цьому процесі просунулися наші партнери – Росія, Білорусь і Казахстан. У будь-якому разі, наші фахівці вже працюють над цим питанням», – зазначив Віктор Янукович.

Глава української держави також сказав, що необхідно впорядкувати відносини експорту української сталі до Росії. «Я б хотів отримати відповідь зараз, які будуть квоти для України на наші сталеві вироби. Обмеження, які були введені Росією за ці п'ять років, і створили стопор у розвитку збільшення товарообігу між нашими країнами... Але ця політика не пішла на користь ні Україні, ні Росії», – наголосив Президент.
XS
SM
MD
LG