Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 04:44

Литвин сподівається, що міністр Табачник не виступатиме з політичними заявами


Голова Верховної Ради сподівається, що Дмитро Табачник у статусі міністра освіти та науки не виступатиме з заявами як політик.

Як сказав Володимир Литвин в інтерв’ю телеканалові «Рада» у п’ятницю, поява в парламенті проекту постанови про звільнення щойно призначеного Табачника з посади міністра освіти, на його думку, спричинена публічними виступами цього діяча.

«Водночас я сподіваюся, що в нас буде дистанція між тим, що заявляли політики, не обтяжені державними посадами, й політики, які обіймають державні посади», – сказав Литвин.

Спікер наголосив, що коли політик обіймає відповідну державну посаду, він має «усвідомлювати відповідальність за країну».

У новому складі уряду, що його Верховна Рада затвердила в середу, міністром освіти й науки став Дмитро Табачник, відомий своїми численними антиукраїнськими виступами, зокрема, публікаціями такого спрямування в проросійській пресі.

Уже наступного дня, в четвер, у парламенті зареєстрували проект постанови про звільнення Табачника з цієї посади, який подав народний депутат В’ячеслав Кириленко (фракція Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», група «За Україну»).
XS
SM
MD
LG