Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 05:06

Харківські студенти долучилися до вимог звільнити Табачника


Кілька десятків студентів сьогодні зібралися на майдані Свободи у Харкові з вимогою звільнити міністра освіти та науки Дмитра Табачника.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, студенти влаштували театралізований флеш-моб, під час якого його головний герой – міністр освіти – брав гроші за дипломи, переписував підручник з Історії України і топтав книжку з української мови.

Студенти заявили, що хоч сьогодні готові їхати до столиці й оголошувати голодування. Натомість керівники вишів, за словами учасників акції, відмовляють їх від цього і погрожують відрахуванням.

«Студентів по вишах зараз тримають, і кажуть: хлопці краще не виходьте, якщо ви хочете вчитися. Є студенти, які в певній мірі намагаються вже «підлизатися» до своїх ректорів. Студентське самоврядування вчора заявило, що воно підтримує пана Табачника, хоча ще рік тому вони казали, що ЗНО – це ідеал усієї освіти. Сьогодні вони вже змінили свою думку», – заявив учасник акції Іван Омелян.

Раніше Рада ректорів харківських вишів написала звернення до Президента, прем’єра та голови Верховної Ради, в якому висловила підтримку міністрові освіти.

Сам Дмитро Табачник напередодні в ефірі одного з телеканалів заявив, що не подасть у відставку, навіть якщо студенти оголосять голодування.

Recommended

XS
SM
MD
LG