Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 18:41

У Дніпропетровську запрацювала найстаріша в Україні дитяча залізниця


Дніпропетровська дитяча залізниця відкрила свій новий робочий рік. Залізниця, яку свого часу називали Малою, діє у центральному дитячому парку імені Лазаря Глоби.

Мала залізниця – це не просто розважальний атракціон, це цілий позашкільний центр, який готує майбутніх фахівців для залізничного транспорту, в основному робітничих професій.

Щороку на базі залізниці проходить навчання понад півтисячі юних залізничників із міста Дніпропетровська і області. Упродовж року діти навчалися у гуртках – на машиністів, провідників, касирів, контролерів-ревізорів, чергових стрілочного посту, монтерів колії, а також начальників та чергових. На дитячій залізниці тепер вони будуть проходити стажування.

Під час літньої практичної роботи юні залізничники у Дніпропетровську також прийматимуть делегації з усіх дитячих залізниць України, аби спілкуватись і обмінюватись досвідом.

Дніпропетровська дитяча залізниця створена у 1936 році. Вона є підрозділом державного підприємства «Придніпровська залізниця». Рух поїздів на Малій залізниці (довжина – 2 км) відбувається з травня до кінця жовтня.

Recommended

XS
SM
MD
LG