Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 01:04

Янукович обіцяє врахувати національні інтереси при вивченні ініціативи Путіна


Президент України Вiктор Янукович заявляє, що до iнiцiативи росiйського прем’єра Володимира Путiна про об’єднання «Нафтогазу України» i російського «Газпром» потрiбно ставитися прагматично, з погляду нацiональних iнтересiв.

«Як ставитися до iнiцiативи прем’єр-мiнiстра Росiйської Федерацiї? На мою думку, як до одного з можливих варiантiв спiвпрацi з Росiєю в газовому питаннi. Так, ця тема не обговорювалася ранiше. Це експромт. I вiдповiдь України буде пiсля того, як ми все прорахуємо з погляду наших нацiональних інтересів», – заявив Президент України, коментуючи заяву прем’єра РФ Володимира Путiна про доцiльнiсть об’єднання «Нафтогазу України» i «Газпрому».

Янукович наголосив, що до переговорiв на цю тему, якщо українська сторона вирiшить їх починати, потрiбно на певному етапi залучати ЄС як головного споживача газу.

30 квітня прем’єр-міністр Росії запропонував об’єднати російський «Газпром» і НАК «Нафтогаз України». Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив про готовність вивчити пропозиції свого російського колеги.
XS
SM
MD
LG