Нині російський газ бореться за своє «виживання» в Європі, стверджує газета «Україна молода». Посилаючись на думки західних експертів, видання пише, що питання природного газу в Європі застаріло політично. Вже нині попит на нього знизився на 13%, а до 2050 року він уже не відіграватиме провідної ролі. Тому, як наголошує видання, Україні треба добре обміркувати «газові» пропозиції Москви, перш ніж погоджуватись на них. З деталями цього питання знайомить матеріал «Краще газу гірше не буває».
Чому прощання з тоталітаризмом вимагає від Росії та України так багато часу? Що і хто гальмує його? Про це розмірковують журналісти газети «День». Видання пише, що десталінізація і детоталітаризація – процеси, що вимагають терпіння і вміння від реформаторів. Найкращий засіб проти тоталітарної ідеології – це розбудова розвиненої демократичної держави, в якій переважна більшість громадян буде задоволена своєю країною.
Стан житлово-комунального господарства для керівника будь-якої території – головний біль. Завдання доводиться вирішувати нелегке: як за мінімуму бюджетних коштів здолати проблеми відразу з кількох напрямків, починаючи від реконструкції теплоцентралі й закінчуючи капітальним ремонтом дахів? Чи зможуть у цій ситуації допомогти об’єднання співвласників багатоквартирних будинків? І як тут бути, якщо житло споруджувалося ще в 1950–60-х роках і весь свій ресурс уже давно випрацювало? Про це пише газета «Голос України» у публікації «Поки нема інвестора, виручає самоорганізація мешканців. Чи надовго?».