У свою чергу головний рабин України Моше Асман висловив переконання, що Київський єврейський громадський центр сприятиме покращенню культурних зв’язків України з іншими країнами, науковому та освітньому обміну, а в перспективі, суттєвому збільшенню інвестицій в Україну, і висловив сподівання на позитивне вирішення питання щодо Центру.
Як зазначається у поширеному ЄРГК зверненні, «за позовом поданим прокуратурою міста Києва щодо ніби-то стягнення заборгованості із забудовника, чітко простежується бажання невідомих осіб заволодіти земельною ділянкою, на якій буде здійснюватись будівництво Київського єврейського громадського центру».
У 2010 році Єврейській релігійній громаді Києва вдалося домовитись із забудовником (ТОВ «Інтернешенел бізнес парк (ІБП)»), що здійснює будівництво багатофункціонального комплексу будівель і споруд та укласти договір про співпрацю та допомогу в залученні інвестицій. За таких умов Єврейська релігійна громада Києва після завершення будівництва отримає приміщення для закладів Єврейського громадського центру.
Прояснив ситуацію щодо існуючого конфлікту і Філіп Ткаченко, адвокат ТОВ «Інтернешенел бізнес парк (ІБП)». Він, зокрема, зазначив, що останнім часом відбулося багато позитивних змін у законодавстві, що стосується будівництва. На його думку, судовий процес, який зараз триває, має на практиці продемонструвати чи ці зміни діють. Сьогодні, за його словами, відбулося лише перше судове засідання, й тому коментарі щодо цього давати зарано.
Що ж стосується представниці інтересів позивача у суді , то вона відмовилася від спілкування з пресою.
Наступне судове засідання має відбутися 19 квітня.