Доступність посилання

ТОП новини

Попов: підписи за референдум зібрали чесно


Олександр Попов
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявляє, що підписи на підтримку проведення Першого київського референдуму зібрали чесно. Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

«Ініціативні групи, які були організовані, проводили всі заходи публічно. Більшість цих заходів зафіксована на відео, ми можемо навіть це продемонструвати. Підписи збирали понад 10 тисяч людей. Абсолютно об’єктивно можу сказати, що збір підписів, організація референдуму точно відповідають законам України», – зазначив він.

«З другого боку, дійсно, закон такий, що практично організувати референдум дуже складно. Технологічно дуже складно. Уявляєте: треба зібрати 220 тисяч підписів киян. Хоча ініціативні групи зібрали набагато більше – 330 тисяч. Це говорить про те, що ті питання, які включені до референдуму, по-перше, є актуальними, по-друге, вони на користь Києву. Я переконаний, що ми матимемо позитивний результат, якщо референдум буде проведено», – додав Олександр Попов.

На Перший київський референдум планується винести три питання: чи схвалюють кияни обов’язкове включення до щорічного бюджету Києва надання адресної матеріальної допомоги пенсіонерам та надбавок працівникам бюджетної сфери столиці; чи схвалюють мешканці Києва створення у столиці підлеглої міській громаді муніципальної міліції; чи схвалюють вони базові проектні рішення нового Генерального плану розвитку Києва.

Раніше заступник голови Верховної Ради Микола Томенко заявив, що має намір подати звернення до правоохоронних органів, щоб з’ясувати джерела фінансування проведення в Києві референдуму.
XS
SM
MD
LG