Доступність посилання

ТОП новини

Депутат облради позивається до Симоненка через висловлювання про тризуб


Депутат Тернопільської обласної ради Володимир Петровський подав до Печерського районного суду міста Києва позов до голови Комуністичної партії України Петра Симоненка через його висловлювання про Державний Герб України, повідомляє УНІАН.

Депутат облради просить суд визнати висловлювання Симоненка такими, що принижують його честь та гідність як громадянина України.

Крім того, Петровський звернувся до голови Служби безпеки України Ігоря Калініна з депутатським зверненням щодо перевірки заяви про факт вчинення лідером Комуністичної партії України Симоненком злочину, передбаченого статтею 338 Кримінального кодексу України – наруга над державними символами.

9 серпня Симоненко висловив думку, що держава не може існувати під символом, «з яким зустрічали Гітлера під час війни і під яким вбивали безневинних людей». Він заявив, що Компартія пропонує на всенародному референдумі обговорити державні герб і гімн України.

Відповідно до статті 338 Кримінального кодексу України, публічна наруга над державними символами карається штрафом, арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років.
XS
SM
MD
LG