Доступність посилання

ТОП новини

Експериментальний пункт пропуску «Росошани-Бричень» працюватиме і надалі


Спільно-керований пропускний пункт «Росошани-Бричень» продовжить свою роботу
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

Спільно-керований пропускний пункт «Росошани-Бричень» продовжить свою роботу

Представники Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) заявляють про успішність та ефективність діяльності експериментального спільно-керованого пункту перетину кордону «Росошани-Бричень».

За підсумками роботи пункту, представники EUBAM вирішили продовжити цю ініціативу й організувати аналогічні пункти пропуску на інших українсько-молдовських точках перетину кордону.

«Останні 6 місяців роботи спільного пункту були дуже успішними. Це, з одного боку, полегшення торгівлі і, з другого, – забезпечення ефективного контролю. Це свого роду перший крок на вірному шляху подальшого розвитку», – розповів голова відділу інституційного розвитку місії EUBAM Ендрю Філмер.

На Чернівецькій митниці, яка працює у пункті з української сторони, відзначають, що робота покращилася за рахунок підвищення оперативності (тривалість оформлення документів громадян та транспортних засобів зменшилася на 15-20%), налагодження взаємодії і зв’язку між всіма представниками контрольних служб, переобладнання кабін паспортного контролю та нового інформаційного забезпечення.

Все це, каже заступник відділу Чернівецького прикордонного загону Сергій Салюк, не лише покращує роботу пункту, але й сприяє зменшенню злочинності. Прикордонник повідомив, що за останні півроку було більше ніж 5 серйозних затримань.

Контрольні процедури на митному пункті «Росошани-Бричень» здійснюються спільно прикордонними і митними органами Молдови та України з лютого 2012 року.
XS
SM
MD
LG