Доступність посилання

ТОП новини

ЄС розкритикував Іран за «свідоме глушення» сателітних передач


Влада Ірану веде постійну боротьбу з прийманням сателітних передач, зокрема, конфіскацією і знищенням сателітних приймачів і антен, фото з Тегерана 21 лютого 2012 року
У Європейському Союзі сьогодні висловили занепокоєння тим, що на Близькому Сході відбувається «свідоме глушення» сателітних телевізійних і радіопередач.

Як заявив речник верховного представника ЄС із закордонних справ Катрін Аштон, усе нові випадки такого глушення, за даними технічних служб, походять, зокрема, з території Ірану.

Як мовиться в заяві, таке перешкоджання передачам міжнародних засобів інформації на територію Ірану і широкий навколишній регіон триває з 2009 року, але значно посилилося з середини минулого місяця, що позбавляє громадян Ірану права на вільний доступ до інформації.

За повідомленням ЄС, нині таке глушення унеможливлює приймати сигнал понад 500 телевізійних і 200 радіоканалів.

Наприкінці минулого місяця з подібною заявою виступав Європейський союз телерадіомовлення, який об’єднує провідні телерадіокомпанії Європи й інших країн світу, загалом 56. За його даними, за свідомим глушенням передач європейських і американських сателітних телерадіоканалів на Близькому Сході вочевидь стоять влади Сирії й Ірану.
XS
SM
MD
LG