Доступність посилання

ТОП новини

Новий прем’єр Японії пообіцяв відновити економіку і зміцнити зв’язки зі США


Сіндзо Абе, архівне фото
Новопризначений прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе пообіцяв у середу відновити економіку країни і зміцнити її союзницькі відносини зі США.

Виступаючи на своїй першій прес-конференції на нинішній посаді, Абе також пообіцяв дотримуватися твердої лінії в територіальних суперечках із Китаєм.

Сіндзо Абе, який уже був прем’єр-міністром Японії у 2006–2007 роках, офіційно призначила в середу прем’єром нижня палата парламенту країни, і він уже представив свій уряд. Одну з чільних посад, міністра фінансів, у ньому посяде ще один колишній прем’єр Таро Асо. Міністром закордонних справ призначений інший близький союзник нового голови уряду Фуміо Кісіда.

Сіндзо Абе на дострокових парламентських виборах у середині грудня привів свою правоцентристську Ліберально-демократичну партію до перемоги саме на обіцянках твердої лінії в дипломатії і відновлення економіки. Цим Абе поклав край трирічній владі лівоцентристської Демократичної партії Японії. Він став сьомим головою японського уряду менш як за сім років.
XS
SM
MD
LG