Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 09:29

Колесникова знову викликали в Генпрокуратуру.


Віктор Міняйло


Київ, 3 серпня 2005 - Не встиг голова Донецької облради Борис Колесников полікуватися в реанімації рідного Донецька, куди він потрапив одразу після повернення з Києва, як його знову викликали до столиці – у Головне слідче управління Генеральної прокуратури України. Він пробув там рівно 16 хвилин, і на виході повідомив журналістам, що просто познайомився з новою слідчою групою.

Нову слідче групу очолив Олексій Мельник, - повідомив журналістам голова Донецької облради Борис Колесников. Але йому так і не пояснили, чому змінили слідчу групу. Якихось термінових запитань у новопризначених слідчих також не було.

Вони лише пообіцяли що і надалі вестимуться слідчі дії. “Сказали, що ще запросять”, - підсумував візит до Генпрокуратури Борис Колесников.

Відтак юридичне майбутнє голови донецької облради залишається невідомим, а ось що він думає про своє політичне майбутнє:

“Ви знаєте, мені перед виїздом до донецька дуже сподобався виступ Президента України. Він говорить: де ідеї опозиції? Де ідеї регіоналів? Тому політичне майбутнє будь-якої людини залежить від його ідей, які можуть бути втілені в життя. Тобто, зараз розпочнеться виборча кампанія. Усі обіцятимуть, що ми, хай не Сполучені Штати, але Росію точно обженемо...

Я хотів би, щоб виборці звернули увагу на здійснення цих ідей. Тому, щодо політичного майбутнього, я член команди і команда має визначати майбутнє”.


А головний в команді Бориса Колеснікова, колишній прем’єр-України Віктор Янукович останнім часом дає знати про себе лише заявами прес-служби. Так сьогодні він заявив, що ініціатори переслідування голови Донецької облради мають бути притягнені до відповідальності.

Тим часом Генпрокуратура України опротестувала рішення апеляційного суду Києва про звільнення Колесникова з-під арешту.

А ми нагадаємо, що його затримали 6 квітня за звинуваченням у вимаганні акцій донецького універмагу. Вчора суд звільнив Колеснікова на підписку про невиїзд. А сьогодні мніністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив, що ніхто ніякої підписки не підписував. Чому так сталося, йому не відомо, але міністр висловив сподівання, що підозрюваний не залишить межі України.

А Борис Колесников нагадав журналістам, що залишається головою Донецької облради і завтра приступає до виконання своїх обов‘язків. Сам сів за кермо “Мерседесу” і без міліцейського супроводу поїхав в бік аеропорту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG