Доступність посилання

ТОП новини

До Осло з Києва у жовтні буде пряме авіасполучення – посол України в Норвегії


Авіарейси Київ-Осло будуть виконуватися з 26 жовтня тричі на тиждень – щовівторка, щочетверга та щосуботи

З української до норвезької столиці з жовтня 2019 року будуть здійснюватися прямі авіарейси, повідомив Посол України в Норвегії В’ячеслав Яцюк.

«Важливим результатом українсько-норвезького діалогу з питання налагодження прямого авіасполучення між Україною та Норвегією стало оприлюднене сьогодні рішення авторитетної європейської авіакомпанії «Скандинавські авіалінії» (SAS) щодо започаткування у жовтні 2019 року прямого авіарейсу Київ-Осло», – заявив Яцюк.

За його словами, польоти авіакомпанії «Скандинавські авіалінії» за маршрутом Київ-Осло будуть виконуватися з 26 жовтня тричі на тиждень – щовівторка, щочетверга та щосуботи.

«Це також дозволить норвежцям швидше відкрити для себе Україну як одну з найцікавіших для туризму країн Європи, з якою їх єднають глибокі історичні зв’язки з часів Київської Русі та стародавнього Норвезького Королівства. У свою чергу, ще більше українських туристів зможуть оцінити чарівну красу країни вікінгів і фіордів», – сказав дипломат.

Посол України в Норвегії також подякував компаніям SAS і Avinor за рішення використовувати у назві авіарейсу український правопис столиці України латиницею – Kyiv.

На початку жовтня минулого року Міністерство закордонних справ України розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ та іноземних аеропортів з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev). Чимало європейських столиць і міст вже підтримали цю ініціативу.

Під час перебування України в складі СРСР в англомовних засобах інформації закріпилася транслітерація назви української столиці у спосіб, який відповідав російській вимові, тобто Kiev. Українська влада наполягає, що нині правильно передавати назву близько до вимови, властивої українській мові, тобто Kyiv.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG