Доступність посилання

ТОП новини

На сайті Кремля опублікований указ про спрощений порядок отримання паспортів Росії українцями


Новообраний президент України Володимир Зеленський порадив Москві не витрачати даремно час, «намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ»

На сайті президента Росії Володимира Путіна 1 травня опублікований указ «Про окремі категорії іноземних громадян і осіб без громадянства, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку». Як йдеться в новому документі, який підписав Володимир Путін, спрощений порядок стосується, зокрема, українців з території Криму і «окремих районів Донецької та Луганської областей України».

Указом передбачено, що термін розгляду заяв про прийняття до громадянства Російської Федераці не повинен перевищувати три місяці.

«Цей указ набирає чинності з дня його підписання», – йдеться на сайті Кремля.

24 квітня президент Росії Володимир Путін вже видав інший указ, за яким жителі контрольованих підтримуваними Росією бойовиками районів на сході України, а також жителі анексованого Криму, зможуть у спрощеному порядку отримувати громадянство Росії. Це рішення різко розкритикувала Україна та її західні союзники.

Днями у Росії почали відкривати центри видачі російських паспортів громадянам України. Офіційний Київ назвав таке рішення «юридично нікчемним».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG